Wiadomości‎ > ‎

Rajd Przygodowy

opublikowane: 28 mar 2011, 18:03 przez Michal B
Śląskie Stowarzyszenie Podróżnicze „Garuda” ma zaszczyt (i przyjemność:) zaprosić Państwa na pierwszy Rajd Przygodowy odbywający się po terenie Katowic!
 
Na czym polega nasza impreza???
 
Startujemy 2 kwietnia (sobota) o 9.00 rano w dwuosobowych zespołach. Dostajemy mapę Katowic i biegiem (oczywiście można też maszerować:) do zadań specjalnych, a tam m.in. ścianka wspinaczkowa, basen, zakupy w sklepie, degustacja potraw w knajpie, zadanie logiczne itd... generalnie kupa fajnej zabawy!!!:) Dla trzech pierwszych zespołów w obydwu kategoriach mamy nagrody ufundowane przez naszych sponsorów: sprzęt turystyczny, przewodniki. Zaś dla wszystkich startujących (bez względu na miejsce, które zajmą), 10% kupony rabatowe na zakupy w sklepie Fjord Nansen (dawny Horyzont na Kościuszki 8) oraz w "Sklepie Biegacza".
 
Co chciałbym podkreślić. Naprawdę nie trzeba być żadnym Herkulesem, tudzież Księżniczką Xeną:), żeby sobie poradzić na naszym rajdzie (to tylko tak strasznie wygląda:). Również nawigacyjnie, nasza trasa nie będzie miała żadnych „haczyków” i każdy kto kiedykolwiek trzymał mapę w ręku poradzi sobie bez problemów.
 
Zapisy przez stronę:
Comments